Про це розповів керівник волонтерського штабу "Української команди УДАРу" Артур Палатний.

Він також висловив солідарність із мешканцями міста.

"Чернігів стоїть! І ми стоїмо разом з ним. Волонтерський штаб "Української команди УДАРу" тримає руку на пульсі ситуації в Чернігові і намагається обробляти запити, які надходять. Кожні декілька днів ми направляємо фури з гуманітарною допомогою, які до нас направляє Львівська команда, зокрема Оксана Юринець та ГО "Перший жіночий ветеранський простір "Рехаб", - розповів Палатний на своїй сторінці у Facebook.

Гуманітарну допомогу зі Львова доставлено до Чернігова
Гуманітарну допомогу зі Львова доставлено до Чернігова

Він зазначив, що волонтерський штаб доставляє у Чернігів медикаменти, продукти та засоби гігієни.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія День Катерини 7 грудня: заборони свята та найважливіші молитви до покровительки жінок Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

"І з нетерпінням чекаємо повідомлення "вантаж доставлено". Такі повідомлення означають, що чернігівці отримають вкрай необхідні ліки, продукти харчування, памперси, рушники та інші гігієнічні засоби. Ми не можемо називати, але неймовірно вдячні водіям, які вирушають у таку небезпечну дорогу. Дякуємо кожному, хто докладає зусиль для допомоги. Чернігівці, Владислав Атрошенко, Олександр Ломако, тримайтесь! Ми продовжимо допомагати", - підсумував Палатний.