Незважаючи на обставини нинішнього часу, коли військові дії йдуть у багатьох регіонах України, мільйони віруючих в Україні зможуть стикнутися з дивом, яке щорічно повторюється напередодні Світлого Христового Воскресіння. Очікується, що Благодатний Вогонь буде доставлений в Україну близько 21.30 за київським часом.

Організація спеціального рейсу з Ізраїлю через територію третіх країн, що пов'язане з особливостями воєнного часу, стала можлива завдяки допомозі Фонду Вадима Новинського "На честь Покрови Пресвятої Богородиці" і бізнесмена Бориса Кауфмана. У Фонді висловили особливу подяку пілоту Олексію Мєшкову.

Сьогодні вночі Благодатний Вогонь буде доставлений до Києва і в безліч православних храмів України.

Вадим Новинський також привітав усіх православних християн зі світлим святом Воскресіння Христового, яке стало святом Перемоги життя над смертю:

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

"Своєю перемогою Господь дарував можливість кожному з нас теж стати переможцями смерті. Для цього потрібно наповнити свої серця любов'ю до Господа і до свого ближнього. У ці дні, коли всі ми переживаємо важкі страждання, ми просимо Господа про мир. Першими словами Воскреслого Христа було "Мир вам!". Життя триває. Будемо старанно молити Спасителя про відновлення миру і любові на нашій землі і в наших серцях. Воістину Воскрес Христос!".