Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію заступниці голови комітету Верховної ради з питань екології Олени Криворучкіної.

За словами політика, у Херсонській області вже тиждень горять ліси, але окупанти не збираються гасити вогонь та іншим забороняють це робити.

"Орча тупість не знає меж. Вже тиждень на Херсонщині горять ліса. Окупанти, звісно, тушити їх не планували з самого початку (може то вони за сибірські пожежі мстять, не знаю). Але вони заборонили гасити пожежі й місцевим мешканцям. Через російську дурість, природа України щодня зазнає колосальних збитків, на відновлення еко-системи регіону потребуються роки, вогонь охопив майже дві тисячі гектарів лісу. Наразі в небезпеці знаходяться тисячі людей.Вогонь підійшов до селищ Геройське та Іванівка",- повідомила політик.

Також нардеп зазначила, що кожен еко-злочин фіксують в оперативному штабі. "Оперативний штаб з фіксації еко-злочинів при Державній екологічній інспекції України фіксує кожну пожежу в регіоні як окремий випадок злочинних дій та злочинної бездіяльності російського окупанта. І за ці дії їм доведеться відповідати",- йдеться у повідомленні.