Війна Росії проти України та всього цивілізованого світу змушує нас змінити та розширити власну національну гуманітарну та світоглядну місію.

Нині варто вже говорити і діяти не лише для творення українського світу у власній державі, а й - для українізації всього світу!

Виходимо нині з реального факту інтересу абсолютної більшості держав та народів світу до ситуації в Україні та їхньої допомоги у війні проти російської орди вбивць, варварів, ґвалтівників та мародерів військового злочинця Путіна.

З огляду на це, потрібна координація та об‘єднання зусиль влади, наукового та експертного середовища, громадськості у формуванні модерного образу України та українців у світі.

Для цього вкрай корисно:

Популярні новини зараз
Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні"
Показати ще

- організувати при посольствах та консульствах нашої держави громадські ради за участі науковців, митців, підприємців…для спільної та узгодженої діяльності в країнах перебування;

- запропонувати міжнародним інституціям конкретні проекти співпраці з обов‘язковим відвідуванням України.

Як приклад, проведення 45 сесії Комітету всесвітної спадщини ЮНЕСКО в Одесі, спеціальних засідань МАГАТЕ в Чорнобилі, УЕФА в Чернігові, ЮНІСЕФ в Бучі…

- на базі Укрінформу створити медіа-платформу представництв головних світових інформаційних агенств світу;

- підготувати низку популярних документальних серіалів про історію, культуру, науку…України іноземними мовами…

І звісно, просити і переконувати майже 6 мільйонів наших співвітчизників, які за умов воєнного стану вимушено перебувають за кордоном, бути гідними представниками України та українського народу і не забувати, що «Ми з України».

П.С. Просити і переконувати ідеологів створення нової провладної партії з назвою «Ми з України» зберегти це гасло для всієї країни, бо ми всі сьогодні - одна партія!