Про це він сказав в ефірі «Утро Февраля».

«Єдиним стримуючим фактором для Китаю є російська ядерна зброя. І, наприклад, Америка не зацікавлена, щоб такий стримуючий фактор для Китаю зник, тому що США бояться Китаю багаторазово більше, ніж росію», - додав він.

За його словами, всі розуміють, що путін скоро закінчиться, а Китай залишиться, незалежно від влади країни.

«І зараз питання полягає в тому, яка буде конструкція безпеки, яка б задовольнила всіх і була розумною з точки зору безпечного розвитку планети Земля. У тому числі майбутній російський уряд», - резюмував Ілля Пономарьов.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Страсна п'ятниця 2025: чому цей день такий важливий, що не можна робити і яких традицій дотримуються віруючі Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський громадський діяч Віктор Уколов заявив, що путіну вдалося згуртувати Україну, як жодному українському політику.