Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це йдеться у заяві Священного Синоду Української Православної Церкви.

«Вже майже три місяці Український народ мужньо борониться від військового нападу Російської Федерації, яка вторглася на територію нашої суверенної і незалежної Держави. Щодня ця жорстока війна забирає життя синів і дочок України. Полум’я війни пронизало серце кожного громадянина, тисячі родин відчули на собі пекучу біль цієї жахливої трагедії. Понад п’ять з половиною мільйонів українців були вимушені стати переселенцями. Українська Православна Церква одразу засудила військову агресію Російської Федерації проти України і наполегливо наголосила, що війна - це великий гріх», - підкреслюється у документі.

Священний Синод УПЦ наголосив, що Церква неодноразово закликала припинити кровопролиття та, розпочавши переговорний процес, вирішити конфлікт за допомогою слова, а не зброї, однак на сьогодні ракетні обстріли та бомбові удари охопили майже всю територію нашої Батьківщини.

«Українська Православна Церква повністю розділяє біль і страждання Українського народу. Від бойових дій потерпають 14 з 53 єпархій нашої Церкви. На території цих єпархій налічується більше 3 тисяч парафій та 62 монастирі, де, навіть ризикуючи життям, продовжують звершувати своє служіння 3,5 тисячі священнослужителів та майже 2 тисячі монахів і монахинь», - йдеться у заяві.

Священний Синод підкреслив, що Українська Православна Церква підтримує й надалі підтримуватиме захисників України та надаватиме благодійну допомогу нужденним.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Не гірше квасолі та гороху: вчені довели користь картоплі та підказали, як її правильно вживати Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається
Показати ще

«У цей непростий час, коли наша Батьківщина і наша Церква потерпає від війни, а наші мужні воїни стоять на захисті державності України, усі ми маємо об’єднатися задля перемоги. Закликаємо усіх до посиленої молитви за Україну та її владу, за наших військовослужбовців та багатостраждальний народ», - підсумували у заяві.