Бачу, читаю і чую, що на 84 день ВІЙНИ російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна проти України, дискусія між суспільством і владою про те, що на часі, а що не на часі набуває серйозного характеру.

- Більшість громадян України вважає, що на часі остаточне й безповоротне завершення діяльності Російської православної церкви та її представництва в Україні.

Натомість, влада вважає, що вирішення цього питання нині не на часі, бо серед них досі багато фанатів Московської церкви;

- Більшість громадян нашої країни вважає, що на часі позбавлення депутатських мандатів зрадників України та заборона партій-слуг Путіна.

Натомість, влада вважає, що це не на часі, адже депутати-зрадники пообіцяли голосувати за всі рішення у Верховній Раді, навіть не читаючи їх;

Популярні новини зараз
Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

- Більшість нашого суспільства вважає, що жорстко і невідкладно карати владних корупціонерів та бюджетних мародерів саме на часі.

Натомість, влада вважає, що це не на часі, бо зашкодить іміджу нинішніх посадовців…

Одразу зауважу - я проти жорсткої критики влади під час війни, я - агітую за розумну і конструктивну підтримку влади в інтересах України.

От скажімо, речники влади хотіли узаконити споконвічну мрію Путіна-Медведчука про нейтральний статус нашої Держави та Росію як гаранта безпеки для України, а громадськість разом із нашими зарубіжними партнерами конструктивно допомогла нашій владі розібратися у цій справі. І як результат - ми нарешті плідно співпрацюємо з країними НАТО у справі належного озброєння та фінансування України у війні проти ворога, який історично, ментально й геополітично НІКОЛИ не зможе бути гарантом нашої безпеки.

Чи утворила влада Національну раду з відновлення України від наслідків війни на чолі із Єрмаком-Гетьманцевим та у складі лише міністрів і депутатів, а українська громада так розумно і конструктивно підказує і радить:

стратегію Держави та гроші від народу і світу мусить визначати й контролювати суспільство, а не владці…

Саме тому нині й вкрай важливо допомогти владі розумними й конструктивними діями та порадами, а не жорсткою критикою.

Бо за нас і без нас ніхто нашу рідну неньку-Україну не порятує і великою та щасливою її не зробить!