Тепер він, крім інших, включає таких меценатів, як Петро Порошенко, Павло Фукс, Євген Черняк, Андрій Ставніцер, Єгор Гребенніков, Артур Гранц, Томаш Фіала, Борис Ложкін, Вадим Столар, Владислав Чечоткін, Андрій Веревський, Гліб і Катерина Загорій, Костянтин Стеценко і Макар Пасенюк, Всеволод Кожем'яко, Степан Черновецький, В'ячеслав Клімов і Володимир Поперешнюк і Олена сусідка.

Зокрема, Forbes повідомляє, що Петро Порошенко виділив $10 млн на допомогу українській армії з 24 лютого 2022 року.

Павло Фукс витратив $5 млн на підтримку ЗСУ, ТрО, Національної гвардії України і на допомогу сім'ям загиблих і постраждалих українських військових.

Євген Черняк і його сім'я витратили на гуманітарну допомогу $1,35 млн, плюс надали 250 тонн гуманітарної допомоги (вартість якої не називається).

Вадим Столар виділив 60 млн грн ($2 млн), які пішли на підтримку української армії, переселенців, людей на деокупованих територіях і в гарячих точках.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

Степан Черновецький надав допомоги у воєнний час на $1,5 млн.приблизно таку ж суму виділила і Олена сусідка.

Видання тільки перераховує інших меценатів, не вказуючи суму допомоги, яку вони надали: Андрій Ставніцер, Єгор Гребенніков, Артур Гранц, Томаш Фіала, Борис Ложкін, Владислав Чечоткін, Андрій Веревський, Гліб і Катерина Загорій, Костянтин Стеценко і Макар Пасенюк, Всеволод Кожем'яко, В'ячеслав Клімов і Володимир Поперешнюк.

"Крім бізнесменів, армію і співвітчизників підтримують мільйони українців, кожному з них ми висловлюємо щиру подяку", - резюмують у Forbes.