Завершилася 139-сесія МОК у Лозанні. І попри сподівання на ВИКЛЮЧЕННЯ Росії із ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ, президент МОК Томас Бах навпаки обґрунтував ВІДМОВУ від введення санкцій не лише проти всіх російських спортсменів, а й проти членів МОК від Росії. Мовляв «спецоперацію», в розумінні війну, починав не російський народ, не російські спортсмени і не члени МОК від Росії.

Нагадаю, що вчора у засіданні 139-сесії МОК взяли участь «невинні й політично нейтральні» члени МОК від Росії - полковник Російської армії Ісанбаєва і фанат Путіна, відомий своїми хамськими висловлюваннями проти зіркових тенісисток, Тарпіщев!

Відповідно й рішення про заборону участі російських спортсменів у Літніх Олімпійських іграх в Парижі-2024 не було ухвалено!

Напевно чиновникам МОК не вистачило аргументів для рішення про ВИКЛЮЧЕННЯ Росії із Олімпійського руху, бо вони:

- досі вважають криваву війну російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна проти України «СПЕЦОПЕРАЦІЄЮ»;

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

- забули, що Росія вже ТРИ РАЗИ порушила загальновизнаний принцип ОЛІМПІЙСЬКОГО ПЕРЕМИР‘Я (в 2008 році під час Олімпійських Ігор в Пекіні почала війну проти Грузії, в 2014 році під час Олімпіади в Сочі почала анексію Криму та окупацію Донецької і Луганської областей, в 2022 році напередодні Параолімпійських Ігор в Пекіні - розпочала повномасштабну війну проти України).

- не знають, що Російська армія продовжує вбивати тисячі українців, серед яких вже 151 спортсмен та знищувати лікарні, школи, музеї, церкви і СТАДІОНИ та ОЛІМПІЙСЬКІ ЦЕНТРИ…

Переконаний, що ВИМОГА про ВИКЛЮЧЕННЯ Росії із ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ та ЗАБОРОНА участі у міжнародних змаганнях ВСІХ російських спортсменів повинна залишатися актуальним і важливим завданням для ВСІЄЇ спортивної спільноти України.

Принагідно пропоную офіційно запросити президента МОК Томаса Баха і членів виконкому відвідати Чернігів та оглянути розбомблені «невинним російським народом» під час проведення «визвольної спецоперації» Центр олімпійської підготовки, дитячо-спортивну школу та стадіон «Десна».

І вже як історик хочу дати пораду нинішньому очільнику МОК не повторювати сумну історію, яка трапилася із почесним президентом МОК П‘єром де Кубертеном. Як відомо, він у останні роки свого життя аж надто активно підтримував Олімпіаду в Берліні-1936 та її організатора Адольфа Гітлера. Після Другої світової війни МОК визнав, що дії Кубертена перед і під час Гітлеровської Олімпіади були неправильними та принесла вибачення всьому світу за те, що МОК взагалі дозволив проводити Олімпіаду в нацистській країні часів Гітлера.

Тож, пам‘ятаємо історію та уроки олімпійського руху!

ПЕРЕМОГЛИ НАЦИЗМ Гітлера - ПЕРЕМОЖЕМО й РАШИЗМ Путіна!