Повідомляється, що глава Центробанку росії Елівіра Набіулліна підписала проєкт документа, який адресований учасникам ринку цінних паперів та обмежує ліміт на зняття коштів, забороняє дострокове припинення вкладів та ще кілька сюрпризів.

Далі наводимо текст документа без змін.

«У зв'язку з очікуваними 27 травня 2022 року тимчасовими труднощами щодо виконання міжнародних фінансових зобов'язань, які виникли внаслідок незаконних та злочинних дій керівництва США щодо знищення економіки Російської Федерації та відмови від прийняття виплат закордонними партнерами, а також через невиплату Міністерством фінансів Російської Федерації з купонам єврооблігацій (Міжнародний ідентифікаційний код цінного паперу RU000A1034K8; RU000A0JWHA4), Банк Росії настійно рекомендує наступні зміни в регулярній політиці щодо Банку ВТБ (ПАТ) та Публічного акціонерного товариства «Московський кредитний банк» (далі кредитні організації) виплаті пенсій, грошової допомоги та зарплат працівникам бюджетних установ», - сказано у повідомленні.

1. На підставі статті 74 Федерального закону «Про Центральний банк Російської Федерації (Банку Росії)» (в ред. від 30.12.2021 N 484-Ф3, обмеживши видачі строкових вкладів сумою не більше 1 мільйона рублів на місяць, затвердити ліміт на зняття готівки коштів з банкоматів у розмірі не більше 50 000 рублів на місяць починаючи з 01.06.2022 року, заборонити дострокове припинення вкладів, а також встановити максимальну ставку за вкладами на рівні двох третин відповідної за строком та валютою вкладу середньої арифметичної процентної ставки.

2. На підставі статті 24 Федерального Закону «Про банки та банківську діяльність» (в ред. від 01.04.2022 N 77-ФЗ) зобов'язати дані кредитні організації внести відповідні корективи до планів відновлення фінансової стійкості, у тому числі передбачити обмеження на виплату дивідендів, задоволення вимог учасників кредитних організацій, добуток компенсаційних та стимулюючих виплат.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що путін влаштував штурм банків – росіяни в паніці забирають останні копійки.