Державна екологічної інспекції у Сумській області обстежила територію Шосткинського району, яка постраждала від дій російської федерації.

Мова йде про лісовий масив Очкинського лісництва ДП «Свеське лісове господарство». У ніч на 13 травня 2022 року російські окупанти завдали 2 ракетні удари по лісу поблизу с. Очкине Шосткинського р-ну.

Внаслідок цього було знищено щонайменше 172 дерева переважно хвойних порід. За розрахунками державних інспекторів, загальна сума збитків, завданих внаслідок знищення лісових насаджень, складає 2 079 751 грн.

Крім того, Інспекція чекає на отримання нормативно-грошової оцінки земель для подальшого розрахунку збитків, завданих їх засміченням.

Популярні новини зараз
Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще