Про це розповів керівник волонтерського штабу Артур Палатний.

"Наші волонтери доставили ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни та необхідні речі на Чернігівщину на запит Владислава Атрошенка та Олександра Ломако. Дякуємо за цей вантаж вінницьким, львівським та хмельницьким волонтерам. Анна Моргунова відправила вантаж від Львівської команди до Миколаєва: ліки, продукти харчування, ковдри, засоби особистої гігієни. Ще частину цього вантажу відправлять у Харків", — зазначив Палатний

Гуманітарні вантажі
Гуманітарні вантажі

Також він розповів, що рівненьські волонтери отримали вантаж з одягом та взуттям від благодійного фонду "Благодійний рух "Юкрейн" та передають речі тим, хто потребує, за адресою Грушевського, 77. Вінницька команда продовжує допомагати центрам для переселенців в області.

На передову волонтери відправляють як військове спорядження, так і смаколики й інші необхідні речі.

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Гуманітарні вантажі
Гуманітарні вантажі

"Дрон та 7 тонн допомоги доставили наші житомирські волонтери для ЗСУ. Зокрема, продукти харчування, медикаменти, побутову техніку, засоби гігієни. Дякуємо Ігору Гундичу та працівникам Іванопільського закладу дошкільної освіти "Віночок" за приготовлені смаколики. І усім, хто допомагав з організацією поїздки. Пишаюся нашою невтомною командою. Кожного дня ми наближаємо нашу перемогу!" — підкреслив керівник волонтерського штабу "Українська команда".