У квітні 2022 року німецькі спецслужби зупинили діяльність найвідомішого в даркнеті магазину з продажу наркотиків і зброї сайту "Гідра".

"Гідра" була нелегальним торговим майданчиком з найвищим оборотом у світі, пише fakeoff.net.

Тільки за 2020 рік через сайт були здійснені продажі на загальну суму не менше 1,23 мільярда євро.

"Гідра" функціонувала протягом як мінімум семи років.

Ресурс займався не тільки посередництвом при продажу наркотиків. За повідомленнями німецьких силовиків, через цей даркнет-сайт також вівся продаж персональних даних і підроблених документів.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Найдешевші та найвигідніші тарифи: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

В ході розслідування з'ясувалося, що на" Гідрі " було зареєстровано понад 17 мільйонів користувачів з усього світу, в тому числі 19 000 активних продавців нелегальних товарів і послуг.

Вважається, що сайт "Гідра" був дітищем спецслужб Кремля.

Успішна операція в Німеччині отримала несподівано швидке продовження в Україні.

Німеччина передала силовикам України доступ до матеріалів, отриманих в результаті арешту сайту, що призвело до того, що в країні почалися затримання причетних до його роботи громадян країни.

Джерела в МВС повідомляють, що це лише перша хвиля дій силовиків.

Оперативники мають намір якомога швидше з'ясувати, хто з українців представляв інтереси сайту на території країни, і в чому саме ці інтереси виражалися.

Окремий інтерес для слідства представляє відмивання через сервера "Гідри" доходів отриманих злочинним шляхом.


Завдяки спільним діям спецслужб Німеччини та України у "гідри", не залишилося шансів зберегти свій злочинний бізнес.