От випадково знайшов інформацію, що другий за статусом після Медведчука КОЛАБОРАНТ України… повний кавалер Ордена за заслуги?!

Нагадаю, що Орден за заслуги вручається за ВИДАТНІ досягнення перед УКРАЇНОЮ і має 3 ступені. Так от «очільник адміністрації окупованоЇ Херсонщини» від військового злочинця Путіна Володимир Сальдо має Ордени за заслуги 1, 2 і 3 ступенів від президентів України Кучми, Ющенка і Януковича! Звісно він і переможець «чесної та неупередженої» акції «Людина року» та загалом отримав не менше сотні інших відомчих нагород країни.

Сальдо як і десятки інших «видатних українців», які зустрічали «российских освободителей» в Криму, на Донеччині, Луганщині чи Херсонщині…є ВИРОКОМ державній нагородній системі та ментальності політичному режиму новітньої України.

Для інформації.

ПОВНИМИ кавалерами Ордену за заслуги, тобто «ВИДАТНИМИ УКРАЇНЦЯМИ в ЗАКОНІ»є також: Азаров, Ахметов, Кобзон, Добкін, Медведчук, брати Суркіси, Червоненко, Чечетов, Ян Табачник…

Популярні новини зараз
Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

П.С. Нагадаю також, що я ПРИНЦИПОВО відмовлявся від отримання державних нагород, тому не маю ЖОДНОЇ державної нагороди від ЖОДНОГО із президентів.