От випадково знайшов інформацію, що другий за статусом після Медведчука КОЛАБОРАНТ України… повний кавалер Ордена за заслуги?!

Нагадаю, що Орден за заслуги вручається за ВИДАТНІ досягнення перед УКРАЇНОЮ і має 3 ступені. Так от «очільник адміністрації окупованоЇ Херсонщини» від військового злочинця Путіна Володимир Сальдо має Ордени за заслуги 1, 2 і 3 ступенів від президентів України Кучми, Ющенка і Януковича! Звісно він і переможець «чесної та неупередженої» акції «Людина року» та загалом отримав не менше сотні інших відомчих нагород країни.

Сальдо як і десятки інших «видатних українців», які зустрічали «российских освободителей» в Криму, на Донеччині, Луганщині чи Херсонщині…є ВИРОКОМ державній нагородній системі та ментальності політичному режиму новітньої України.

Для інформації.

ПОВНИМИ кавалерами Ордену за заслуги, тобто «ВИДАТНИМИ УКРАЇНЦЯМИ в ЗАКОНІ»є також: Азаров, Ахметов, Кобзон, Добкін, Медведчук, брати Суркіси, Червоненко, Чечетов, Ян Табачник…

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

П.С. Нагадаю також, що я ПРИНЦИПОВО відмовлявся від отримання державних нагород, тому не маю ЖОДНОЇ державної нагороди від ЖОДНОГО із президентів.