Територіальні та міжрегіональні територіальні органи Державної екологічної інспекції України протягом минулого тижня розрахували понад 6,4 млн гривень за порушення вимог природоохоронного законодавства. Зокрема проведено 26 заходів контролю та складено 122 протоколи про адміністративні правопорушення. До державного бюджету порушники протягом тижня сплатили 43 тисячі гривень.

Так, Інспекцією у Волинській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Прилісненській сільській раді на суму понад 688 тисяч гривень за засмічення земельних ділянок будівельними та твердими побутовими відходами за межами декількох населених пунктів Прилісненської сільської ради.

Крім того, за незаконну порубку 223 дерев різних порід на землях комунальної власності поза межами с. Теньківка Курненської селищної Житомирської області, інспектори ДЕІ Поліського округу провели розрахунок збитків на суму понад 2 млн гривень. Матеріали передано до ГУНП в Житомирській області для встановлення винних осіб та Житомирську обласну прокуратуру.