Російські війська завдали ударів по території Вільхівської ОТГ, чим спричинили засмічення відходами пластику, деревини, чорного та кольорового металів, скла та паперу земельної ділянки однієї з селищних рад площею 46 992 м2 (об’єм 32 894,4 м3).

Загальна сума розрахованих збитків, завданих довкіллю, становить понад 2,7 млрд гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

збитки довкіллю України
збитки довкіллю України

Зазначене є порушенням ст. 55 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 35 Закону України «Про охорону земель», ст. ст. 17, 32, 33 Закону України «Про відходи». Шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, розраховано відповідно до «Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану».

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня: на усі знаки Зодіаку чекає важкий тиждень, але Овни та Водолії будуть на межі
Показати ще

Нагадаємо, що минулого тижня спеціалісти ДЕІ вже розрахували понад 14,6 млрд гривень збитків довкіллю України за знищення агропромислового комплексу на Харківщині.