Під час зустрічі міжнародні партнери наголосили, що наразі Штаб при Держекоінспекції - це важливий інструмент фіксації загроз людству внаслідок збройної агресії в Україні. Також організатори анонсували створення Робочої групи з навколишнього середовища (EWG) в Україні, цілями якої є:

- підтримка координації та обміну інформацією між екологічними та гуманітарними суб’єктами в Україні для підвищення рівня знань та обізнаності щодо екологічних проблем;

- у співпраці з партнерами в Україні, підтримка оцінки наслідків кризи та включення екологічних наслідків у процес гуманітарного планування та реагування;

- надання технічної консультативної підтримки партнерам щодо аналізу та усунення екологічних ризиків і небезпек, що виникають внаслідок кризи в Україні.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 7 серпня: Ердоган став на бік путіна, Дорофєєва показала волохатість, а добровольці з Кореї прийдуть в Україну Головне за 6 серпня: біль Тараса Тополі, підколки Зеленського, новий чоловік Злати Огнєвіч та зниження зарплат українців Олександр Пікалов із "Квартал 95" та Віталій Козловський об'єдналися у несподіваний тандем: "Просто космос" Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"
Показати ще

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Водночас учасники заходу обговорили проблему засмічення земель в Україні, яка спричинена наслідками ворожих бомбардувань, пожеж та вибухів. Адже гори сміття, що лишаються від об’єктів інфраструктури, складських приміщень та людських помешкань, потрібно ефективно утилізувати. Тому спеціалістами Робочої групи при ООН розпочато складання Карти екологічних ризиків і впливу в координації із Державною службою надзвичайних ситуацій.

Довідка: Програма розвитку Організацій Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН у сфері розвитку. Вона виступає в підтримку перетворень і забезпечує доступ до джерел знань, практичного досвіду та ресурсів з метою сприяння поліпшенню життя населення. ПРООН працює в 166 країнах, взаємодіючи з ними у виробленні власних рішень щодо проблем глобального та національного розвитку.