Про це заявив керівник волонтерського штабу "Українська команда" на своїй сторінці у Facebook.

"Врятувати бізнес прифронтових територій. Ми щодня бачимо зруйновані і знищені росіянами підприємства. Але багато бізнесів на звільнених і прифронтових територіях продовжують працювати. Держава має терміново їх підтримати. І робити це потрібно прямо зараз. Інакше частина України перетвориться на економічно депресивні регіони. Зараз головне завдання – не допустити нерівномірності у розвитку західної частини країни, куди зараз активно евакують підприємства, та східної, південної і північної, де ворог під боком і постійні обстріли. Потрібна комплексна і цільова програма відновлення і розвитку підприємств на звільнених територіях. В першу чергу – податкові преференції і пільгове кредитування", — написав Палатний.

Керівник волонтерського штабу зазначив, що пропонує дати доступні пільгові кредити від держави та пріоритетне розширення урядової програми "Доступні кредити 5-7-9%" для підприємств прифронтових регіонів; зменшити єдиний податок на зарплату вдвічі; не оподатковувати прибуток протягом повоєнного відновлення регіонів; запровадити державну страхову програму ризиків втрат.

Палатний переконаний, що потрібно на рівні держави шукати інвесторів для відновлення звільнених та прифронтових територій.

"І звісно ж, необхідна активна робота уряду над пошуком грантів для відновлення зруйнованих територій. Чернігів, Суми, Харків, Миколаїв та інші міста мають стати прикладами новітнього "українського відродження", а не пам’ятками дикунських обстрілів російських військових", — підсумував він.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще