Президент МАН ознайомив його з унікальним інтерактивним простором львівського Музею науки. Вони разом поспілкувалися з учасниками літньої школи МАН, де перебуває багато юних науковців, переважно зі східних і південних регіонів України. Інтерактивний науковий простір у Львові з’явився на початку війни – його відвідувачами стали понад 10 тисяч дітей з усіх куточків України.

«Ми бачимо велику перспективу у співпраці з такою авторитетною організацією, як Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО з наукової освіти. Я мав честь відвідати її Музей науки та зустрітися зі школярами — приємно вражений організацією та рівнем підготовки українських учнів. Потенціал МАН дуже великий, і найближчим часом ми реалізуємо декілька спільних проєктів», — прокоментував цю зустріч керівник представництва UNICEF в Україні Мурат Шахін.

Велику зацікавленість представника UNICEF викликав конкурс-захист наукових робіт учнів – членів МАН і можливості його інтеграції у вже наявні інструменти підтримки юних дослідників, які реалізує міжнародна організація. Серед майбутніх спільних проєктів — розвиток науково-освітніх просторів по всій Україні, які включають офлайн- та онлайн-музеї, наукові лабораторії, бізнес-інкубатори та коворкінг-центри, як система безперервної освіти, заснована на інноваційних підходах.

«Фонд ООН UNICEF робить величезний внесок у забезпеченні гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, охорони здоров'я, особливо психосоціальної підтримки українських дітей і сімей у цей непростий час. Також з метою підтримки освітнього процесу Фонд передав 5050 ноутбуків учителям, школи яких були зруйновані через війну в Україні. Ноутбуки допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та восени відновити дистанційне навчання», — зазначив його гуманітарну роль Станіслав Довгий, президент МАН.

Під час зустрічі з керівником українського офісу UNICEF у Львові президент МАН презентував досягнення української талановитої молоді, переможців міжнародних конкурсів та олімпіад. Проєкти МАН з проведення лекцій Нобелівських лауреатів, міжнародних організацій і наукової спільноти зацікавили представників офісу UNICEF із Нью-Йорка — досягнено домовленості про формування дорожньої карти співробітництва та якнайшвидший початок її реалізації.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще