У рамках заходів 28-го Пленарного засідання Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки, які відбулись 13-14 липня у м. Рига (Латвійська Республіка), Головою Державної служби фінансового моніторингу України Ігорем Черкаським та Директором Підрозділу фінансової розвідки Люксембургу Максом Брауном укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в обміні фінансовою інформацією стосовно відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів та фінансування тероризму.

Ключовою метою Меморандуму є посилення та спрощення обміну розвідувальною фінансовою інформацією між Україною та Люксембургом.

Сторони домовились забезпечувати співпрацю щодо збирання, обробки та аналізу інформації, яка є у їх розпорядженні, про фінансові операції, відносно яких існує підозра, що вони стосуються відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів та фінансування тероризму.

Меморандумом підтверджено конфіденційність процесу обміну інформацією та/або документами, а також їх захист на базі відповідного національного законодавства та за принципом взаємності.

Довідково: Люксембург (офіційна назва – Велике Герцогство Люксембург) – важливий міжнародний банківський центр. Банківська справа і фінансові послуги є основним видом економічної діяльності. Посідає одне із найвищих місць у Європі за кількістю банків. В свою чергу, банки забезпечують надання найбільшого відсотку інформації про підозрілі фінансові операції до підрозділу фінансової розвідки.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще