Святкове богослужіння на соборній площі Києво-Печерської лаври очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.

«Сьогодні свята Церква молитовно звершує пам'ять святого рівноапостольного великого князя Володимира - нашого хрестителя та просвітителя. Князь Володимир прожив не багато років, але зробив багато світлих справ», - сказав Митрополит Онуфрій.

Предстоятель УПЦ зазначив, що сьогодні також відзначається День Державності.

«Князь Володимир заснував велику Державу, яку називали Київська Русь. Сьогодні наступниця цієї Русі - Україна. Ми живемо на цій території та святкуємо день своєї державності», - наголосив архіпастир.

Блаженніший побажав віруючим, щоб святий князь Володимир благословив нашу землю, благословив народ, щоб він своїми молитвами зупинив кровопролиття на землі.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Окупанти не можуть порозумітися з новоприбулим "м'ясом": суперечки з командирами і бійки між собою Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

«Віримо і сподіваємося, що з молитвами святому князю Володимиру припиняться вбивства і в нас запанує мир», - висловив сподівання Митрополит Онуфрій.

За богослужінням архієреї, духовенство та віруючі молилися про припинення війни та про мир в Україні.

Після літургії Предстоятель УПЦ очолив подячний молебень.