Дочка голови дніпровської ОПЗЖ Михайла Кошляка у блозі в Instagram виступила з хамськими нападками на державний статус української мови. Єлизавета Кошляк також заявила про "утиски російськомовних" і вдалася до нецензурної лайки. Її батька Михайла Кошляка журналісти називають "куратором" місцевої "Муніципальної варти".

Дочка соратника Філатова заявила, що переходити державною мовою не збирається і лаяла тих, хто її до цього спонукає. “Я не переходитиму українською тільки тому, що є якісь довба***, які мені розповідають, що “через таких, як ти, ми страждаємо”. Ні, бл**ь через таких, як ви, ми страждаємо, через таких людей, які створюють ще більше проблем. Чому війна? Тому що тут гноблять російськомовних”, — сказала Єлизавета Кошляк. Про це повідомляють "COMMENTS".

Зазначимо, отець Єлизавети – Михайло Кошляк – депутат Дніпропетровської обласної ради від забороненої партії "ОПЗЖ", проросійський бізнесмен та соратник Геннадія Корбана, Бориса Філатова. У розслідуваннях британських та естонських журналістів його звинувачують у контактах зі спецслужбами країни-агресора. 2015 року Михайла Кошляка вже затримували у справі Геннадія Корбана – тоді заступника голови Дніпропетровської ОДА.

Йому інкримінували вбивство офіцера Служби безпеки України. Тоді Кошляк був помічником народного депутата Бориса Філатова. Тепер у Дніпрі розгортається новий скандал, пов'язаний вже з політичними уподобаннями дочки Кошляка, висловлювання якої свідчать про справжні антиукраїнські настрої, кажуть експерти.

Нагадаємо, західні партнери України поставили одну з умов продовження надання високоточної наступальної зброї "чистки" у лавах СБУ та регіональних еліт. Одним із наслідків стало позбавлення громадянства України соратника Філатова та Кошляка – Геннадія Корбана.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще