Якось в Ізраїлі, який живе у стані перманентної війни, місцевий екскурсовод зауважив мені про відміннності між містами країни.

У них є таке висловлювання:

Єрусалим молиться, Тель-Авів гуляє, Хайфа працює.

От і в нашій воюючій країні спостерігаю принципово різні установки та поведінку військових, суспільства і чиновництва.

Для прикладу в Черкасах в День молоді проводив просвітницький та гуманітарний захід в одній із бібліотек і спостерігав як в центральній частині міста працювали ВСІІ існуючі ФОНТАНИ? А в Києві днями активно перекладали нову плитку навколо міської Податкової адміністрації?!

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Натомість, батьки здають гроші на підготовку укриттів у дошкільних закладах і школах, бо у місцевої влади, за їх поясненням, грошей катастрофічно бракує!|

С*КИ! У вас на фонтани, на плитку, на пропагандистські комунальні ЗМІ МІЛЬЙОНИ гривень Є, а на УКРИТТЯ - НЕМАЄ?

Між іншим шкідлива і злочинна ідея владців передати повну відповідальність за підготовку укриттів виключно на керівників дошкільних закладів, шкіл і вишів призведе, до того що більшість батьків й далі будуть виконувати функції вихователів та вчителів, а школяри і студенти 3 рік будуть робити вигляд, що навчаються а вчителі та викладачі - що їх вчать!

Ще і ще раз ВИМАГАЮ від ВЛАДЦІВ накласти МОРАТОРІЙ для ВСІХ чиновників на витрачання бюджетних коштів на розваги, понти й неактуальні проекти в часи ВІЙНИ!