Якось в Ізраїлі, який живе у стані перманентної війни, місцевий екскурсовод зауважив мені про відміннності між містами країни.

У них є таке висловлювання:

Єрусалим молиться, Тель-Авів гуляє, Хайфа працює.

От і в нашій воюючій країні спостерігаю принципово різні установки та поведінку військових, суспільства і чиновництва.

Для прикладу в Черкасах в День молоді проводив просвітницький та гуманітарний захід в одній із бібліотек і спостерігав як в центральній частині міста працювали ВСІІ існуючі ФОНТАНИ? А в Києві днями активно перекладали нову плитку навколо міської Податкової адміністрації?!

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Натомість, батьки здають гроші на підготовку укриттів у дошкільних закладах і школах, бо у місцевої влади, за їх поясненням, грошей катастрофічно бракує!|

С*КИ! У вас на фонтани, на плитку, на пропагандистські комунальні ЗМІ МІЛЬЙОНИ гривень Є, а на УКРИТТЯ - НЕМАЄ?

Між іншим шкідлива і злочинна ідея владців передати повну відповідальність за підготовку укриттів виключно на керівників дошкільних закладів, шкіл і вишів призведе, до того що більшість батьків й далі будуть виконувати функції вихователів та вчителів, а школяри і студенти 3 рік будуть робити вигляд, що навчаються а вчителі та викладачі - що їх вчать!

Ще і ще раз ВИМАГАЮ від ВЛАДЦІВ накласти МОРАТОРІЙ для ВСІХ чиновників на витрачання бюджетних коштів на розваги, понти й неактуальні проекти в часи ВІЙНИ!