Якось тишком-нишком відбулося ухвалення та підписання Президентом Закону про демократизацію обмежень у приватизації в часи воєнного стану.

Закон власне кажучи лаконічний і простий:

депутати зокрема та влада загалом ДОЗВОЛИЛИ ПРИВАТИЗУВАТИ підприємства з виготовлення, ремонту технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю.

Але найголовніше інше:

абзац про заборону приватизації «об‘єктів архітектури…парків загальнонаціонального значення» виправлено на лише «об‘єктів архітектури НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ» та «НАЦІОНАЛЬНИХ природних парків».

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Отож, тепер можна приватизовувати ВСІ об‘єкти архітектури МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ та ботанічні сади, дендрологічні парки…,які не є національними природними парками!

Для прикладу в Києві такий статус мають численні об’єкти від історичних будівель знаних церков до Фонтана Самсона.

Дякуємо, дуже дякуємо авторам законопроекту Третяковій, Брагару, Безуглій, Мазурашу, Підласій… та 227 голосувальникам «за»:

- 178 «Слугам народу» на чолі з Арахамією;

- 17 з «Довіри»;

- 13 із «Відновлення України» (раніше - ОПЗЖ);

- 7 із «За майбутнє»;

- 5 із «Голосу»;

- 2 із «Платформи за життя і мир» (раніше - ОПЗЖ).