Митрополит Бориспільський та Броварський (у миру Паканич Іван Іванович) народився 25 серпня 1967 року в селі Чумалево Тячівського району Закарпатської області.

У 1982 році закінчив середню школу.

Службу в армії проходив із 1985 по 1987 рр. Подав документи до духовної семінарії 1988 року.

У 1994 році пострижений у чернецтво з ім'ям Антоній, на честь преподобного Антонія Печерського.

У 1995 році закінчив Московську духовну академію. Захистив дисертацію на тему: «Послання святого апостола Павла до Римлян у російській біблеїстиці». Займав посаду завідувача Церковно-археологічного кабінету при Московській духовній академії.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

У 2002 році, згідно з поданим проханням, направлений у розпорядження Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського та всієї України Володимира (Сабодана) та призначений керівником Інформаційно-просвітницького центру Києво-Печерської лаври.

У 2004 році возведений у сан архімандрита. У 2006 році рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви обраний єпископом Бориспільським, вікарієм Київської митрополії.

З 2007 по 2017 рік – ректор Київської духовної академії та семінарії. У вересні 2008 року возведений у сан архієпископа.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 8 травня 2012 року призначений керуючим справами УПЦ. У 2013 році возведений у сан митрополита Бориспільської та Броварської єпархії.

Є постійним членом Священного Синоду УПЦ. Свій день народження та день тезоіменитства владика завжди зустрічає у храмі – Божественна літургія, сповідь та причастя.