Цей захід щорічно привертає увагу політиків, експертів, бізнесменів і журналістів із багатьох країн Європейського Союзу та всього світу.

Цьогоріч Україна, її протистояння воєнним викликам і повоєнне відновлення — одна із центральних тем форуму. Він проходить під гаслом «Європа у світлі нових викликів». Окрім політиків і депутатів парламентів країн ЄС, у роботі заходу та дискусіях беруть участь представники Європейського парламенту.

На полях форуму заплановано понад 400 панельних дискусій із питань безпеки, енергетики, міжнародної політики та відповіді західних країн на російську війну проти України, її повоєнне відновлення й участь у новій архітектурі європейської безпеки.

Офіційну делегацію України на заходах форуму очолює віцеспікер Верховної Ради Олена Кондратюк. У її складі Олесь Довгий, голова підкомітету парламентського Комітету з питань здоров'я нації, міністр сільського господарства Микола Сольський, очільник міністерства інфраструктури Олександр Кубраков, представники бізнесу, експерти та журналісти.

У дискусійних панелях щодо подій в Україні та майбутнього Європи візьме участь експрезидент Чехії Вацлав Клаус, а довгострокові та короткострокові виклики через війну в Україні обговорять провідні політики Польщі, Литви, Угорщини, Словаччини й інших європейських країн. В обговоренні можливостей співпраці України та Заходу візьмуть участь політики з Польщі, Великобританії та Франції.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили
Показати ще

Одна із ключових тем форуму – відбудова українських міст і регіонів та майбутнє України в ЄС. «План Маршалла», мета якого у наданні Україні ресурсів для її повоєнного відновлення, обговорюватимуть з іноземними партнерами Олексій Кучер, голова Державної регуляторної служби України, та Сергій Цівкач, голова офісу по роботі з інвесторами UkraineInvest, з участю представників провідних польських і міжнародних банків, представників міжнародного бізнесу.

Серед організаторів Міжнародного 31 економічного форуму — Сейм Польщі, місцеві урядові органи та представники влади воєводств. Офіційні інституційні партнери заходу — структури Європейського Союзу, зокрема Фонд регіонального розвитку ЄС, Агенція економічного розвитку Бранденбургу, Американська торговельна палата у Польщі, великі європейські та міжнародні компанії, серед яких Rothschild & Co, Samsung, Philips, KPMG, IKEA та Shell. Інституційний партнер міжнародного форуму від України — родинна інвестиційна компанія «DOVGIY Family Office», заснована та керована представниками родини Довгих. Її СЕО Оксана Гуляєва на запрошення організаторів виступить в одній із дискусійних панелей щодо участі приватного капіталу в партнерстві для розвитку та відродження України.

Серед медійних партнерів форуму — провідні польські та міжнародні ЗМІ, в тому числі Forbes Polska, а також українське видання, що спеціалізується на питаннях міжнародної політики, –«Європейська правда».