На тлі ганебного і планового «великого отступления» російських військ з Харківщини, якось загубилося чергове зухвале звернення Кадирова до Путіна та й усіх росіян.

Він не просто, як завжди останнім часом, розкритикував так звану «стратегію» Міноборони Росії, а заявив, що «выйдет на руководство страны, чтобы разъяснить им ситуацию».

Окрім того, Кадиров береться навчити росіян справжньому ПАТРІОТИЗМУ і звісно ВІН САМ готовий повернути всі звільнені українські міста ЗНОВУ під контроль російських військ. Мовляв підготовлені ще 10 тисяч бійців, які на чолі з ВЕЛИКИМ Кадировим здатні найближчим часом дійти аж до Одеси?!

В Україні вже звикли до неадекватних заяв Тік-ток-генералісимуса, який у свій час «і Київ брав», тому з іронією поставилися до його чергової заяви. Але дивно, що мовчить Путін і всі його пропагандисти. Адже тональність заяви і зверхність поведінки Дон-дона реально принижує не лише президента РФ, а й в цілому росіян як «націю військових нездар і телепнів».

Звісно публічні розбірки в Росії - це для нас добра новина, але залишається відкритим питання:

Популярні новини зараз
Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

буде ВІДПОВІДЬ Путіна - як Верховного головнокомандувача «другої в світі» чи мовчання, як «кульгавої качки» в політологічному значенні цього терміна?!