Депутат парламенту Швейцарії, член комітету із закордонних справ Ніколас Вальдер, коментуючи питання вибіркового відключення російських банків від системи SWIFT (на сьогодні відключено лише 7 банків) заявив, що від системи мають бути відключені всі російські банки, а санкції загалом посилені.

"Абсолютно (відповідь на питання щодо потреби відключення всієї банківської системи РФ - ред.). Я вважаю, що ми повинні вдатися до жорсткіших заходів, жорсткіших санкцій", - заявив Ніколас Вальдер.

"Проблема в тому, що Швейцарія може підтримувати лише ті санкції, які приймає ООН, ОБСЄ або наші найближчі партнери, тобто ЄС. Ми можемо лише приєднатися до санкцій ЄС, не маючи можливості вводити їх самостійно. Якщо банк не в списку ЄС, ми не можемо накласти на нього санкції, хоча і намагалися внести зміни до свого законодавства, але поки що не внесли. Але так, я вважаю, що ми повинні розширити заходи, які застосовуємо", - зазначив парламентар.

"(...) Я виступаю за розширення санкцій, я вважаю, що ми маємо накласти санкції на всі банки, на всіх олігархів і я також підтримую заборону на видачу віз усім росіянам у принципі, лише якщо вони не опоненти режиму", - підсумував швейцарський політик

Зазначимо, що згідно даних дослідження Центру оборонних реформ на сьогодні від системи SWIFT відключено лише сім російських банків із загального числа. Решта банків продовжують функціонувати, використовуючи SWIFT.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще