Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Мене останнім часом дуже цікавить, що про нас говорять не тільки в європейських чи американських виданнях, але й чи усвідомили носії російської культури, російського світу чи «руського миру», наскільки вони оцінюють те, що відбувається. Бо відбувається, насправді, унікальна річ», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами політичного аналітика, наразі українці проявляють свою сутність, свою волю, свою ідентичність. Окрім того, як наголосив Олександр Новохатський, сутність українського народу зараз проявляється красиво, під час війни стало особливо зрозуміло, наскільки вона потужна, самодостатня й впливова, що її помітили навіть у найбільш віддалених куточках світу.

«Чи помітили її (українську сутність – Ред.), чи помітили оці зміни, оцю потужність в російських болотах? У мене таке враження, що ні, не помітили», - додав Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Фермери прогнозують зниження врожайності картоплі: чи загрожує українцям дефіцит і що буде з цінами Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олексій Арестович відповів на нові фантазії росіян, як мобілізація змінить ситуацію на фронті: «Так, це ескалація, вона й доб'є путіна».

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни не оцінили приколів путіна про мобілізацію, а квитків для втечі з країни не залишилося: «Імпічмент президенту».