Про це він розповів на своєму каналі.

«Понад 50 депутатів теж уже виявили бажання, написали заяви на вступ до нашого міжфракційного об’єднання. Це буде така платформа, парламентська платформа. Парламент – це завжди було місце для дискусій і місце максимальної мобілізації політичних еліт. І я хотів би, щоб ми стали такою платформою між Офісом президента, парламентом, правоохоронними органами й також нашими міжнародними партнерами», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, метою міжфракційного об’єднання «Трибунал для російських агресорів» є, насамперед, напрацювання механізму створення спеціального трибуналу. Олександр Качура наголосив, що для цього нібито є Міжнародний кримінальний суд, однак він не дає можливості притягнути всіх винних до відповідальності.

«Він (Міжнародний кримінальний суд – Ред.) не дає можливості притягнути до відповідальності тих, хто давав наказ безпосередньо й розпочинав повномасштабне вторгнення, хто давав наказ знищувати українців, вчиняти геноцид», - заявив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, в Міноборони розповіли, як відбувається підготовка до зимового сезону для ЗСУ: дефіцит форми пообіцяли прибрати.

Також Знай.ua повідомляв, що Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою.