В ході Пленарного засідання планується розглянути ряд питань, що стосуються глобальних заходів, які вживаються FATF та його членами у сфері протидії відмиванню коштів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Участь Держфінмоніторингу у зазначених заходах FATF здійснюється за підтримки проекту Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI).

Варто зазначити, що у світлі останніх жахливих терористичних атак, вчинених РФ в Україні, існує нагальна потреба належної жорсткої реакції відповідних міжнародних інституцій, які опікуються питаннями глобальної безпеки, в т.ч. фінансової.

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський особисто звернувся до Президента FATF пана Раджи Кумара, який 1 липня п.р. розпочав дворічний термін президентсва замінивши Доктора Маркуса Плейєра, із аргументованим закликом щодо виключення країни-агресора з FATF та включення РФ до “чорного” списку.

В цьому ж контексті Держфінмоніторингом підготовлено відповідне звернення до FATF із проханням санкціонувати РФ за ті кричущі порушення міжнародних стандартів, які щоденно вчиняються країною-агресором проти мирної України.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси
Показати ще

Всі розуміють, що час для обговорень стрімко спливає. РФ кинула виклик світовій безпеці та всім її гарантам, отже прийшов час приймати чітке адекватне рішення.