Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, медведєв зі своїми заявами став схожим на політичного юродивого. Як він пояснює, такі були в Середньовіччі у королів і їм дозволялося говорити, що завгодно, але з потрібними владою посилами. І ось медведєв, розповідає експерт, почав лякати весь світ, взагалі написав про якийсь апокаліпсис.

«Потік несвідомого. І все це разом, «брудна бомба», ця вигадка, чого не знайшло МАГАТЕ, зернова угода, постійні скарги – все це разом демонструє Заходу слабку позицію. Ну ось дві сторони, що конфронтують: одна з них увесь час просить миру, а друга говорить окей, ви йдіть із нашої території і говоритимемо, інших умов не буде. По-іншому не буде, ви ж окупували нашу територію», - наголошує Дмитро Співак.

Як він пояснює, неможливо сідати з росією за стіл переговорів, доки її війська перебувають у Маріуполі, у Мелітополі, Бердянську, на Донбасі, у частині Херсонської області, на Запорізькій АЕС. Говорити можна буде після, стверджує експерт, і ця розмова буде про репарації, про компенсації. Проте, зазначає він, багато хто у світі зацікавлений у цій ситуації, тому що погана геополітична, економічна, фінансова, енергетична ситуація і росія цим користується.

«І ось це рішення G7, яке вони зараз хочуть ухвалити і стелю цін на нафту визначити, я думаю, що нічого не вийде. Тобто, навіть якщо ухвалять, результату не буде. росія взагалі може перекрити нафтовий краник у європейські країни, нічого, не помруть з голоду в росії, там звикли», - розмірковує Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, генерал США Бен Ходжес спрогнозував перемогу ЗСУ.

Також Знай.ua писав про те, що Тизенгаузен розповів про найзнаковішу подію в житті пригожина.