Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«За радянських часів створювалася енергетична система така, яка повинна була витримувати не просто бомбардування, а ядерні бомбардування. Вона створювалася з таким рівнем надійності, щоб витримати навіть ядерне бомбардування», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, існують проміжні варіанти, завдяки яким навіть при повному знищенні станцій чи підстанцій можна зберегти українську електросистему. Як наголосив Олександр Кочетков, наразі треба пропрацьовувати саме ці варіанти, щоб за наявності хоча б якоїсь електроенергії можна було її правильно рівномірно розподілити.

«І ще є тут один ризик. Згадаємо, що в нас значна частина енергетичних структур не комерційна. І те, що зараз відбувається, вони надають певні енергетичні послуги, однак не всі люди спроможні за це платити», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українців чекає підвищення тарифів на електроенергію у 2023 році: що зміниться.

Також Знай.ua повідомляв про масовану ракетну атаку держави-терориста: майже вся Україна без світла, влучання по цивільним об‘єктам.