Історія боротьби міжнародної спортивно-корупційної мафії за участь «невинних російських і білоруських спортсменів» на Олімпіаді-2024 в Парижі дійшла своєї межі.

На першому етапі роль адвоката «невинного російського народу і спорту» взяв на себе очільник МОК Томас БАХ.

Далі більше. Керівник ФІФА і друг Путіна Джані Інфантіно, це той що зробив все для «чесного продажу»зимового чемпіонату світу з футболу Катару, пролобіював право на трансляцію ЧС-2022 на Росію та й ще вимагав від України місяць не воювати за свою територіальну цілісність, доки триватиме це катарське футбольне шоу. Таке враження, що цей «футбольний корупціонер» за гроші продав не лише спортивні приписи чесності, а й свою душу.

Днями на бік ворога у неоголошеній війні на спортивному фронті перейшов і президент Франції Емманюель Макрон, який не уявляє Парижської Олімпіади без росіян і білорусів?!

Але найсумніша подія відбулася вчора, коли стала відома позиція очільниці НОК США Сьюзан Лайонс, котра підтримала необхідність допуску до Оліміпійських Ігор в Парижі, які стартують 26 липня 2024 року, російських та білоруських атлетів.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Гороскоп на лютий-2023 для всіх знаків Зодіаку: таємне кохання Тельців, труднощі Раків та небезпечне 23 число для Козерогів Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Так і хочеться вигукнути:

і Ви - НОК США разом із спортивно-корупційною мафією, для якої російські чи катарські спонсорські гроші та хабарі важать більше за ОЛІМПІЙСЬКІ ЦІНННОСТІ та СПОРТИВНУ ЧЕСТЬ і ГІДНІСТЬ?!

А що ж наші спортивні функціонери? Нагороджують Баха і К. найвищими державними нагородами, пруться за будь-яку ціну на посади в міжнародному спортивно-корупційному русі та прагнуть випросити право на проведення зимової Олімпіади як засобу ВЕЛИКОГО спортивного КРАДІВНИЦТВА.

Тож у боротьбі за справжні олімпійські цінності та спортивні чесноти сподіваємося лише на ту українську та міжнародну спортивну спільноту, яка НЕ ПРОДАЄТЬСЯ за криваві спонсорські гроші та хабарі.

П.С. Нагадаю, що «невинний російський народ і невинні російські спортсмени» вже ВБИЛИ 184-х українських спортсменів та ЗНИЩИЛИ сотні спортивних об’єктів по всій країні.