Так, сьогодні телевізійники разом з начальником Державної екологічної інспекції Центрального округу – Головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу – Ігорем Горжієм зафільмували наслідки попадання ракети в ТРЦ «Амстор» у Кременчуці.

Того трагічного дня, 27 червня 2022 року, країною-терористом вбито понад 20 людей , 59 поранено, 25 госпіталізовано. І понад 40 заяв від родичів про зниклих безвісти.

Завдано шкоду і навколишньому природному середовищу в наслідок потрапляння в атмосферне повітря забруднюючих речовин таких як: аміак; ангідрид сірчистий; бенз(а)пирен та інші. Сумарна маса викидів склала понад 2 200 тон.

«Державною екологічною інспекцією Центрального округу, відповідно до Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди та інформації наданої Полтавською обласною прокуратурою щодо площі горіння, розраховано шкоду завдану державі внаслідок потрапляння в атмосферне повітря забруднюючих речовин, що склала 5 025 008,11 грн.», - розповів Ігор Горжій німецьким журналістам.

Нагадаємо, напередодні знімальна група “KelvinFilm” зафільмувала пошкоджену нафтобазу у Київскій області, наслідки попадання дронів - камікадзе в олійний термінал в Миколаєві, знищені села в Криворізькому районі Дніпропетровської області, Інститут морської біології та науковий центр екології моря в Одесі.

Популярні новини зараз
Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще