Так, територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 63 заходи контролю, складено 98 протоколів про адміністративні правопорушення.

Сума претензій та позовів, пред’явлених для сплати порушникам складає 815 тис. гривень.

2 млн 298 тис. гривень - стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку.

Зазначимо, що найбільш резонансне порушення вимог природоохоронного законодавства зафіксовано у Київській області.

Фігурує у даному випадку - ПрАТ «Богуславське хлібоприймальне підприємство». Відтак, державними інспекторами розраховано збитків на суму 558 тис. 426 грн. за здійснення наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Популярні новини зараз
Мораторій не рятує: українці стрімко накопичують борги за комуналку Чи можуть пенсіонери чомусь навчити дітей? Батьки посперечалися через похилий вік педагога Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Показати ще