Юрист Андрій Довбенко повідомив, що не переховується від слідства та готовий співпрацювати та здійснювати всі дії щодо свого захисту.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

“Зі ЗМІ з подивом дізнався, що мене розшукує НАБУ. Навіщо мене розшукувати, якщо я на зв’язку зі слідством, мені не відомо. Я проживаю за кордоном, куди виїхав ще до війни, оскільки маю право постійного проживання. Жодних документів від слідства не отримував. Навіть приблизно не розумію, у чому мене звинувачують…”, - написав Андрій Довбенко.

За його словами, його адвокати комунікують зі слідством, а сам він готовий до співпраці.

“Мої адвокати вступили в офіційну комунікацію з НАБУ та очікують отримання всіх документів. Переховуватися від слідства не планую, готовий співпрацювати та здійснювати всі дії щодо свого захисту”, - написав Андрій Довбенко.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 вересня: фінанси тельців, чутливість раків та здоров'я дів У школах можуть скасувати ДПА У школах заборонили улюблені смаколики дітей: нові правила харчування Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Показати ще

Нагадаємо, Андрій Довбенко – відомий український юрист та венчурний інвестор, громадський діяч, блогер, меценат.

Довбенко є одним із найуспішніших столичних юристів, засновником юридичної контори та венчурного фонду.