Таку думку висказав голова виконкому політичної партії "УДАР Віталія Кличка", керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний.

"Сьогодні Львівський апеляційний суд не спромігся і зробив перерву у справі мера Чернігова Владислава Атрошенка. Пауза у судовому засіданні підтверджує політичну замовність справи проти Атрошенка. Щоб пристрасті вщухли і всі забули, а потім тихо провести рішення", — заявив Палатний.

Він наголосив, що тихо провести рішення не вийде з огляду на широкий резонанс справи Атрошенка.

"Тихо не буде. Буде по закону. Скільки б не було перерв і переносів. Адже кожна перерва – зайве свідчення замовності цієї зрозумілої справи. Присутність на засіданні мерів обласних центрів України, високий рівень підтримки громадянами Чернігова мера Атрошенка свідчить про великий резонанс і неприпустимість таких рішень проти місцевого самоврядування. Політична облога Чернігова шкодить усій країні та має закінчитись", — підкреслив Артур Палатний.

Він також зазначив, що заради перемоги України сьогодні всі мають працювати спільно та злагоджено, як одна команда, без жодних політичних протиборств.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомлялося, 27 січня у Львові розпочалося засідання Львівського апеляційного суду з розгляду апеляції Атрошенка на рішення Яворівського районного суду, який відсторонив мера Чернігова від виконання обов’язків терміном на один рік. Приводом для такого рішення стало те, що в перші дні широкомасштабного російського вторгнення водій Атрошенка вивіз дружину мера з-під обстрілів, а міський голова залишився в місті. Юристи зазначили, що стаття, яка фігурує в матеріалах справи, не передбачає покарання у вигляді відсторонення від посади, а лише штраф. Невдовзі після відкриття засідання Апеляційний суд оголосив перерву. Наступне засідання має відбутися о 10:00 в середу, 1 лютого.