Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

На думку журналіста, перспективи війни та взагалі нашого майбутнього все одно поки що досить складні та туманні. До того ж, стверджує він, рано говорити про перемогу, тому що вона має чіткий критерій – це вихід на міжнародно визнані кордони, а це ще належить зробити.

«Але з хорошого, наскільки я зараз розумію, все зараз зводиться до того, що ми будемо найзабезпеченішою армією НАТОвською зброєю, причому за НАТОвські гроші, тому що вони вирішують і свої проблеми, і проблеми безпеки зокрема», - констатує Роман Цимбалюк.

Як він стверджує, за результатами війни там, де пройде кордон, буде два світи. Україна ж, додає гість програми, буде частиною того, що ми називаємо західним світом, з усіма плюсами та мінусами.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Валуйський-Шаригін пояснив, що в Україні теж є свої комікси, зокрема, про козака-характерника та «Азовсталь».

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи вдасться російським спортсменам потрапити на Олімпіаду у Парижі у 2024 році.