Про це повідомляє керівник штабу Артур Палатний на зборах організації в Facebook.

"Допомогу від "Української команди" отримали понад 131 тисяча людей з початку широкомасштабного російського вторгнення. Загальна вартість допомоги склала понад 110 мільйонів гривень", - зазначив Палатний.

За словами Палатного, всього було відправлено понад 650 тонн вантажів допомоги цивільному населенню та військовим.

"Один з головних напрямків нашої роботи - допомога нашим військовим, які боронять українську землю. Завдяки проекту "Бандерпечі" нам вдалось зігріти понад 12 тисяч військових. Також в рамках нашого проекту "Тепло на фронт" ми передали понад 22 000 індивідуальних зігріваючих наборів для наших бійців", - повідомив Палатний.

Також, керівник волонтерського штабу розповів про інші напрямки роботи "Української команди", зокрема про десятки переданих автомобілів, квадрокоптерів і тепловізорів, а також сотні одиниць форми для Сил оборони України.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще