Відтак, Держекоінспекцією Центрального округу у 2020 році під час проведення позапланової перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства Кобеляцьким комунальним підприємством «Водоканал Плюс», розташованого у м. Кобеляки, Полтавської області було встановлено факт забору води з 13 підземних водних свердловин.

Спеціальний дозвіл на користування якої відсутній за весь час роботи підприємства. А це з 01.01.2018 року.

Відповідно, інспекцією розраховано збитки та пред’явлено ККП «Водоканал Плюс» претензії щодо добровільної сплати на загальну суму понад 1 млн грн.

Збитки протягом двох років добровільно не відшкодовувалися, тому фахівці Держекоінспекції звернулася до Решетилівської окружної прокуратури щодо вжиття заходів представницького характеру з метою захисту інтересів держави в суді.

В результаті Господарським судом Полтавської області позов прокурора, поданий в інтересах Інспекції, на суму 1 091 141,55 грн задоволено у повному обсязі.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще