Відтак, Держекоінспекцією Центрального округу у 2020 році під час проведення позапланової перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства Кобеляцьким комунальним підприємством «Водоканал Плюс», розташованого у м. Кобеляки, Полтавської області було встановлено факт забору води з 13 підземних водних свердловин.

Спеціальний дозвіл на користування якої відсутній за весь час роботи підприємства. А це з 01.01.2018 року.

Відповідно, інспекцією розраховано збитки та пред’явлено ККП «Водоканал Плюс» претензії щодо добровільної сплати на загальну суму понад 1 млн грн.

Збитки протягом двох років добровільно не відшкодовувалися, тому фахівці Держекоінспекції звернулася до Решетилівської окружної прокуратури щодо вжиття заходів представницького характеру з метою захисту інтересів держави в суді.

В результаті Господарським судом Полтавської області позов прокурора, поданий в інтересах Інспекції, на суму 1 091 141,55 грн задоволено у повному обсязі.

Популярні новини зараз
За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще