Про це він розповів на своєму каналі.

«Росія збільшила чисельність своїх сил на території України. Говорять, що це вже від 300 до 400 тисяч. Це приблизно вдвічі більше, ніж рік тому. Звісно, на цей виклик потрібно реагувати», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, минулого року Україні вдалося зупинити окупантів за рахунок того, що вони зосередили свої сили фактично на шести напрямках. Як зазначив Святослав Дубина, саме завдяки грамотним діям Збройних сил України, добровольцям, волонтерам вдалося швидко вигнати ворога з багатьох територій.

«Вдалося створити опір і фактично зупинити цей наступ. Вони (росіяни – Ред.) втратили дуже багато техніки. На сьогоднішній день ми воюємо не з професійною армією, а з погано озброєними та погано підготовленими «мобіками»», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Головне за 22 лютого: 45 грн за долар, скасування повісток, штраф через ТЦК та зниження пенсій від ПФУ Пенсії після індексації: як зміняться виплати та чи буде підвищення справедливим Більше, ніж прогнозувалося: на скільки проіндексують пенсії українців з 1 березня На вулиці $500, а після "учєбки" - 7000: у Раді назвали розцінки на відкуп від мобілізації
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура розповів про нову тактику росіян: «Вигадують нові способи».

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Снєгирьов вказав на ядерний блеф кремля: Захід єдиний у підтримці України.