Про це він розповів на своєму каналі.

«Картопляний диктатор Лукашенко нещодавно прибув до москви для зустрічі з путіним. Два старі маніяки під прикриттям ППО на дахах думатимуть, як їм далі бути. Але хитрий Лукашенко напередодні дав велику прес-конференцію, на якій сказав, що воюватиме лише тоді, коли на нього нападуть», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, проте чергові карти про те, звідки готувався напад на Білорусь, можна намалювати за кілька хвилин. Як зазначив Олександр Качура, навіть якщо раптом Лукашенко вирішить воювати проти України, його режим не протримається більше тижня.

«Це все розуміють. Звичайно ж, боягузливий диктатор це теж добре розуміє, боїться і тому намагатиметься петляти», - заявив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Сховатись більше не вийде: ТЦК почали вручати повістки новим способом Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Відмінити військову підготовку для студентів: експертка запевнила, що виші не готові Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Новохатський розповів, чи можна фізично усунути путіна: «У нас є такі можливості».

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Снєгирьов вказав на ядерний блеф кремля: Захід єдиний у підтримці України.