Історія із «народним» збором коштів на заставу для екс-керівника «Нафтогазу» Андрія Коболєва є надто показовою. Це і типовий для української політики цинізм. Тут зрозуміло, коли на заставу «бідному» колишньому очільнику «Нафтогазу» скидаються його друзі по партії, яку він фінансово підтримував, бізнес-партнери чи депутати й урядовці часів їх спільного перебування у владі. Але коли «вічні реформатори і вічні радники» всіх попередніх влад закликають весь чесний народ підтримати відомого борця за свободу і незалежність України Коболєва своїми грошима - це вже навіть за межею цього традиційного політичного цинізму.

Нагадаю, що вище згаданий фігурант, за даними громадських антикорупційних організацій, отримав за період 2018-2021 рр. ЛИШЕ премії - більш як 600 МІЛЬЙОНІВ гривень! Але й це не головне. Найсумніше те, що, як називають його соратники по владі, творець незалежної енергетичної України, левову частину цих коштів одразу конвертував у долари і переслав на збереження своїй мамі, яка проживає в США!

Тобто він діяв принципово і послідовно не як один із владців, який показує приклад і підтримує економіку своєї Держави і навіть не як сумлінний громадянин і платник податків в Україні, а як типовий РЕЗИДЕНТ, який тимчасово і вигідно заробляє в Україні та з України.

І от маємо більшу проблему. До Кобєлєва додаємо одного із економічних геніїв нинішньої влади Милованова - теж РЕЗИДЕНТА, який пишається тим, що лише ПІДПРАЦЬОВУЄ в Україні, а платить податки і відкладає на пенсію в США. А ще десятки посадовців, депутатів і мерів мають статус РЕЗИДЕНТІВ інших країн, сімейні офшорні кампанії, рахунки в швейцарських, німецьких, кіпрських…банках і при цьому щоденно закликають українців донатити на ЗСУ, а іноземців активніше інвестувати в Україну?!

Висновок із цієї сумної і цинічної історії простий:

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

потрібні невідкладні зміни до нацонального законодавства згідно з якими ПОДВІЙНІ чи ПОТРІЙНІ громадяни , а також РЕЗИДЕНТИ інших країн НЕ МАТИМУТЬ право обіймати посади і брати участь у виборах!

Бо як вчать нас правдиві меценати:

любити Україну, особливо на посадах, треба не лише до глибини душі, а й до глибини власної кишені.

А РЕЗИДЕНТИ нехай допомагають своїми мудрими порадами і менеджерською кмітливістю тим країнам, у яких вони сплачують податки, їхні родини мають нерухомість та зберігають гроші у банках.