Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

Як розповідає гостя програми, у січні вона брала участь у гуманітарній місії на Донеччину, зокрема, вони базувалися у Краматорську, їх супроводжувала Нацполіція та патрульна поліція. І найбільше там, додає вона, вразив рівень об’єднаності наших бійців. За її словами, від цього просто щемило серце.

«Я не хочу казати, що це патріотизм. Це щось таке інакше. Мені здається, що всі ми зараз одна якась родина», - підкреслює Тетяна Єсіна.

Також експерт зазначає, що війна дуже скоротила час, коли люди там спілкувалися, то це радше нагадувало короткі вітання, питання і відповіді про те, хто звідки, де батьки, що збираються робити. Окрім цього, зауважує психолог, на другий план відійшли розмови про якісь особисті проблеми, речі.

«Перемога, нам потрібна перемога, ми маємо це зробити. Об’єднаність настільки вражає, що, я переконана, що кожен українець, який зараз знаходиться на Бахмутівському напрямку, - це Герой», - підсумовує Тетяна Єсіна.

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Покальчук пояснив, чому деякі люди з окупованих територій ведуться на російську пропаганду.

Також Знай.ua писав про те, що Золотарьов розповів, що може значно підбити економіку росії.