Як відомо, на Росії триває перекличка міст, які відмовляються проводити паради до дня «победобесия».

На сьогодні відомо про такі рішення в більш як 60 містах РФ.

Тож нині цікаво згадати про організаторів так званого «бессмертного полка Путина» в Україні, які ще в 2020 році звітували перед Росією за організацію радянських парадів та просування брехливої історії сталінсько-путінського победобесия в нашій країні.

З Медведчуком, Кивою, Козаком і К. все зрозуміло - вони нині на батьківщині свого роботодавця продовжують відпрацьовувати раніше вкрадені мільярди, які їм виділив Путін на боротьбу з «націоналістичною Україною».

Інша група - Рабінович і К. на своїй історичній батьківщині ностальгічно згадує, як їздила по Хрещатику під червоним прапором.

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам
Показати ще

Новинський - молиться за «святе московське православие імені Кіріла-Путіна» у славному Цюріху на нейтральній швейцарській землі.

Проте найцікавіше, що українська філія путінського «бессмертного полка» не лише залишилася в Києві, а й продовжує керувати і направляти на шлях істинний український народ.

Це і кілька десятків, не проти ночі буде сказано, народних депутатів України; і тисячі місцевих депутатів-путінців; і керівники жирних державних та комунальних установ, і ведучі «бессмертного полка» з Інтера…

Бо як кажуть очільники провладної партії, що без порад і голосів депутатів із забороненої партії зрадників, вони не можуть жить.

Я вже мовчу про стійкий світоглядний когнітивний дисонанс влади, яка вимагає від Заходу невідкладно прийняти Україну до ЄС і продовжує святкувати з Путінською Росією день «победобесия»?!

Нагадаю, що ЄС з 1964 року 9 травня святкує День Європи, а 8 травня вшановує День памʼяті і примирення.

Отак і живемо🥲