«Наша команда активно взаємодіє з партнерами-благодійниками, які надають гуманітарну та воєнну допомогу з перших місяців російського повномасштабного вторгнення в Україну», – коментує керівник IC Construction Роман Панасюк.

«Виконали величезний обсяг робіт на замовлення благодійних фондів. Ми сумлінно ставимося до наших обов’язків, тому всі проекти чітко доводимо до запланованого результату

На кінець 2022 року після виконання всіх замовлень фондів ми офіційно задекларували як прибуток всі наявні на той момент кошти на рахунку компанії – такими є податкові правила», – зазначив Роман Панасюк. – «Оскільки допомога компанії благодійним організаціям ніколи не мала на меті фактичне отримання прибутку, наявні кошти було спрямовано на забезпечення нагальних військових та гуманітарних потреб».

Зокрема, компанія спрямувала 1,7 млн гривень на підтримку Збройних Сил України. На 2,5 млн гривень для ГУР придбано необхідне обладнання – 18 тепловізійних прицілів та 110 глушників). 3,6 млн гривень пішло на придбання шести дронів для ССО. Для військових підрозділів було придбано зарядні станції, тепловізори, інше обладнання та амуніцію.

Крім того, IC Construction підтримала проекти благодійного фонду «Все для перемоги» з ремонту автівок для гуманітарних та воєнних потреб.

Популярні новини зараз
Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

«Ми продовжимо і надалі спрямовувати всі вільні кошти на гуманітарні та воєнні потреби нашої країни. Горді з того, що кошти проектів, спрямованих на підтримку України, було використано за призначенням – для наближення Перемоги України!», – сказав Роман Панасюк.