Столичний депутат і волонтер Георгій Зантарая передав пожежну машину Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Київській області.

Про це він розповів у своєму Facebook.

"Радий поділитись, що вчора спільно з ГО «Bombers pel món Valencia» було передано пожежну машину V-8988-DY "4 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Київській області". Цей великий крок уперед, який дозволить рятувальній службі забезпечувати безпеку та захищати місто з ще більшою ефективністю та впевненістю”, - написав Зантарая.

Від висловив окрему вдячність Васильківському міському голові Наталія Баласинович за координацію та організацію передачі автомобіля.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

"Mykola Kravchuk за його допомогу та підтримку у транспортуванні. Igor Grishachov ваш внесок був вирішальним у здійсненні нашої мети - забезпечити захист та безпеку мешканців м. Васильків. Впевнений, що пожежна машина буде використовуватися для екстрених ситуацій та виїздів у м. Васильків. Вона оснащена сучасними технологіями та обладнанням, що дозволить нашим рятувальникам ефективно та оперативно реагувати на будь-які небезпеки. Це не перший автомобіль, який ми передаємо для військових та цивільних потреб. Наша робота на користь країни триватиме і надалі”, - написав Георгій Зантарая.