Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Фундамент (ред. – влади) тріснув, незалежно від того, домовилися вони чи це на якийсь час. Фундамент тріснув, конфлікти залишилися всередині, вони ненавидять один одного, путін втратив функцію арбітра. Це він створив пригожина, фінансував його і не діяв, коли там була війна між пригожиним і шойгу, довів ситуацію до заколоту, це путін, він автор проблеми», - пояснює Дмитро Гудков.

Як він наголошує, бунт пригожина говорить про те, що концепція путіна розділяй і пануй більше не працює, а подібні конфлікти рано чи пізно ще спалахнуть, тріщина тільки збільшуватиметься. До того ж, нагадує політик, є явний конфлікт між силовиками та кадирівцями, між ФСО та Міноборони, між пригожиним і всіма іншими.

«У якийсь момент це все просто трясе всю цю систему, хитатиме її. У якому вигляді це з'явиться знову, ми просто дізнаємося. Це може виявитися по-різному», - робить висновок Дмитро Гудков.

Популярні новини зараз
ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб Весь світ буде шокований: відомий астролог спрогнозував, чим закінчиться війна в Україні Українцям приготували нову виплату у 4 тис. гривень, але не всім: хто потрапить у списки "обраних"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Уткін пояснив, що Україна майбутнього має мати найсильнішу армію, потужну економіку та розвивати високе мистецтво.

Також Знай.ua писав про те, що Ступак розповів, коли чекати на наступний масований ракетний обстріл.