З'явився унікальний книжковий додаток UnderBooks . Він зібрав перли української літератури – як класичної, так і сьогоднішньої.

Засновником проекту є українська модель, співачка та волонтерка Даша Астаф'єва. На початку війни, коли зірка волонтерила і, зокрема, допомагала у приготуванні військових обідів, вона зрозуміла, що без чогось захоплюючого на тлі чистити 50 кілограмів картоплі буде важко. Тому почала включати аудіокниги.

За словами співачки, вона була змушена використовувати російський додаток для аудіокниг, оскільки українців не знайшла. Згодом вона вирішила створити таку програму сама.

Так виникла ідея, зволікати з реалізацією якої Даша Астаф'єва не стала. І ось додаток готовий до використання. Ознайомитись з ним можна на сайті: https://underbooks.net/

UnderBooks дозволяє заглибитися у вивчення української культури та свого коріння, вивчаючи історію та культуру України у будь-який час та в будь-якому місці, а також насолоджуючись найкращими творами українських авторів.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Всю роботу з дослідження та пошуку кращих творів класиків та сучасних, можливо, маловідомих, але напрочуд потужних авторів, засновники проекту взяли на себе.

Вам залишається тільки відкрити програму та почати читати або слухати вибрану книгу. Нічого зайвого між вами та автором: тільки ви і твір. Бібліотека постійно оновлюється новими книжками.

Аудіокниги озвучували улюблені українські виконавці: Даша Астаф’єва, В’ячеслав Скорик, Тетяна Гончарова, Даніела Заюшкіна, Міла Єрьоміна, Володимир Дантес, Роман Мещеряков.

Можливості програми:

– створення облікового запису з iOS та Android,

- Пошук книг, їх придбання,

- Читання книг з можливістю налаштувати шрифти,

– прослуховування аудіокниг із збереженням прогресу,

– фоновий режим прослуховування,

- Вибір треків для запуску в паралельній доріжці.